Dane techniczne serwisu Dewalt Dw821k

Serwis Dewalt DW821K charakteryzuje się mocą silnika o mocy 800 wattów, który pozwala uzyskać maksymalną prędkość obrotową do 10 000 obrotów na minutę. Urządzenie posiada wyjątkowo precyzyjny 7-stopniowy układ regulacji prędkości, który pozwala na dostosowanie prędkości obrotowej do wymagań pracy. Serwis Dewalt DW821K wyposażony jest w płynnie działający uchwyt, który umożliwia łatwe i precyzyjne prowadzenie wiertła w wybranej pozycji. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą mieć do dyspozycji wysokiej jakości narzędzie w niewielkim rozmiarze.

Ostatnia aktualizacja: Dane techniczne serwisu Dewalt Dw821k

Ostatnia aktualizacja: 30 września 2020

DeWalt to jedna z najpopularniejszych wiodących firm na rynku, które zajmują się produkcją maszyn do obróbki drewna i metalu. Przyjrzeliśmy się dokładnie oferowanym przez DeWalt produktom, przeanalizowaliśmy ich specyfikacje oraz przeczytaliśmy dokładnie opinie klientów, a owocem naszej pracy jest poniższy artykuł. Czy warto postawić na produkty firmy DeWalt? Jeżeli stoicie przed wyborem elektronarzędzi, przeczytajcie naszą analizę – znajdziecie tu wszystkie potrzebne informacje i odpowiedzi na Wasze pytania!

DeWalt – co to za firma?

Spis treści

 • DeWalt – co to za firma?
  • DeWalt Polska
 • Opinie o firmie DeWalt
 • DeWalt – gwarancja i serwis
 • Opinie o narzędziach DeWalt
  • Wkrętarka
  • Wiertarka akumulatorowa
  • Wkrętarka taśmowa
  • Szlifierka akumulatorowa
  • Młotowiertarka akumulatorowa
  • Zakrętarka udarowa
  • Grubościówka
  • Kompresor
  • Poziomica
 • Opinie o popularnych zestawach narzędzi akumulatorowych DeWalt
 • Akcesoria dodatkowe firmy DeWalt
 • DeWalt – części zamienne

Ojcem założycielem firmy DeWalt jest Raymond E. DeWalt, który założył to przedsiębiorstwo w 1923 roku w Stanach Zjednoczonych. Jest on także wynalazcą pilarki ramieniowej, od której to produkcji firma DeWalt zaczęła swoją działalność. Od początku zakład wytwarzał narzędzia do obróbki drewna, następnie poszerzył ofertę o narzędzia do metalu.

Firma bardzo szybko się rozwijała i w 1960 roku została przejęta przez Black & Decker, która do dziś produkuje i sprzedaje elektronarzędzia pod marką DeWalt. Do oryginalnej nazwy powrócono w 1989 roku, gdy Black & Decker dzięki intensywnej akcji rebrandingowej zaczął sprzedawać swoje produkty pod marką DeWalt. Dziś firma produkuje i sprzedaje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna i metalu. Blisko sto lat od wynalazku Raymonda E. DeWalta korporacja kontynuuje pionierskie tradycje założyciela i w 2018 roku wypuściła pierwszą na rynku baterię hybrydową do elektronarzędzi.

DeWalt Polska

Firma DeWalt w Polsce jest filią Black & Decker, której główna siedziba mieści się w Stanach Zjednoczonych w Baltimore. Polska filia Stanley Black & Decker Polska Sp. z o. o. znajduje się w Warszawie i zatrudnia 570 osób.

Opinie o firmie DeWalt

Aby uzyskać pełen obraz opinii na temat firmy DeWalt, zapoznaliśmy się z recenzjami klientów w sklepach internetowych i na forach dyskusyjnych. Polacy mają dobre zdanie o firmie – średnia ocena wystawiona tej korporacji wynosi 4 na 5 punktów. Chwalona jest postawa pracowników oraz nowoczesny biurowiec, choć pojawiła się niepochlebna opinia o utrudnionym poruszaniu się po biurze. Jednak ponieważ brzmi ona „Poruszanie się po biurowcu dramat” trudno sprecyzować o co chodziło – czy ciąg komunikacyjny jest niejasny i łatwo się pogubić, czy może budynek nie jest dostosowany do osób mających problemy z poruszaniem się? Nie wiadomo.

DeWalt – gwarancja i serwis

DeWalt oferuje gwarancję na swoje produkty obejmującą okres jednego roku. Można zgłaszać wady produkcyjne oraz materiałowe przez dwanaście miesięcy od dnia zakupu. Wówczas DeWalt bezpłatnie wymieni wadliwe akcesoria, części lub, jeśli to niezbędne, całe urządzenie. Osoby chcące zgłosić reklamację w ramach gwarancji mogą to zrobić poprzez bezpośredni kontakt ze sprzedawcą, formularz na stronie internetowej lub kontaktując się z najbliższym autoryzowanym serwisem gwarancyjnym DeWalt – odnośnik do listy serwisów znajdziemy na oficjalnej stronie firmy.

Istnieje także możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego z jednego roku do trzech lat. Aby to zrobić, należy zarejestrować produkt marki DeWalt na stronie firmy w ciągu maksymalnie czterech tygodni od daty zakupu. W formularzu trzeba wpisać numer seryjny produktu, swoje dane i inne niezbędne informacje – wszystko znajduje się na stronie internetowej. Gwarancję można przedłużyć jedynie w przypadku oryginalnych produktów, kupionych w autoryzowanych sklepach, a ich przeznaczenie musi być związane z działalnością gospodarczą lub zawodową. Przedłużenie gwarancji nie jest możliwe w sytuacji, gdy zamierzamy odsprzedać lub wynająć kupione narzędzie.

Opinie o narzędziach DeWalt

Poniżej zebraliśmy opinie na temat narzędzi DeWalt, żebyście wy nie musieli tego robić! Oceny pochodzą ze sklepów internetowych i for dyskusyjnych. Postaraliśmy się, aby zebrane opinie na temat każdego produktu były możliwie rzetelne i zróżnicowane. Zapraszamy do lektury!

Wkrętarka

Wiertarko-wkrętarki DeWalt cieszą się ogromnym uznaniem użytkowników. Niech dowodem na to będzie fakt, że na kilkadziesiąt dostępnych produktów najniższa ocena wynosi 4/5! O modelu DeWalt DCD777S2T klienci piszą, że urządzenie jest ciche i dobrze leży w ręku. Nieco gorsze opinie zebrała wkrętarka akumulatorowa 18V DeWalt DCD776C2, która według użytkowników nadaje się raczej do domowego warsztatu niż profesjonalnych prac, a żywotność silników powinna być dłuższa. Jeden klient stwierdził wręcz, że „wkrętarka jest tania i właściwie to jej jedyna zaleta”.

Wiertarka akumulatorowa

Pewien klient był poważnie zaskoczony modelem DCD791P2. Jak twierdzi, nie spodziewał się takiej jakości po wiertarce do domowego użytku, ponieważ dotychczas pracował z narzędziami do profesjonalnej pracy i nie widzi większej różnicy. Użytkownicy cenią wiertarki za ich wytrzymałość, prostotę i wysoką jakość.

Wkrętarka taśmowa

Bardzo dobre opinie zebrała wkrętarka z magazynkiem na taśmy, bo aż 4, 9/5. Oceniane narzędzie to wkrętarka 18V, model DCF620P2K w zestawie z kufrem transportowym, który zawiera wszystkie części niezbędne do wydajnej pracy. Klienci są zadowoleni z wysokich obrotów urządzenia i jakości wykonania. Jeden użytkownik zwrócił uwagę na to, że magazynek jest ciężki i przez to trudno jest stabilnie trzymać narzędzie w ręku.

Szlifierka akumulatorowa

Zdaniem użytkowników najlepszą szlifierką akumulatorową marki DeWalt jest model DCG405P2. W zestawie znajduje się szlifierka i dwa pojemne akumulatory, które umożliwiają długą pracę, a całość jest spakowana w solidną walizkę transportową.

Młotowiertarka akumulatorowa

Ulubioną młotowiertarką DeWalt według klientów jest model DCH133M1 z akumulatorem. Urządzenie jest dość lekkie, pasują do niego wiertła innych marek i nadaje się do profesjonalnego użytku. Jeden z użytkowników zwrócił uwagę na to, że bateria w akumulatorze o pojemności 4Ah nie jest wystarczająca i lepsze byłyby modele o pojemności 5Ah.

Zakrętarka udarowa

Świetne opinie zebrała zakrętarka udarowa DeWalt DCF887N. Producent zapewnia, że urządzenie jest lekkie, wygodne i kompaktowe, dzięki czemu z łatwością można go używać na małych przestrzeniach. Jak jest w rzeczywistości? Istotnie, użytkownicy są zadowoleni z lekkości zakrętarki, dzięki czemu ręce nie męczą się szybko podczas pracy.

Grubościówka

Dużym uznaniem cieszy się przenośna grubościówka, czyli strugarka grubościowa DeWalt DW733. Według użytkowników urządzenie niesamowicie sprawnie wygładza drewno, dając efekt jak po wyszlifowaniu papierem ściernym. Wiele recenzji mówi o tym, że ten model grubościówki świetnie nadaje się dla osób hobbystycznie pracujących z drewnem – jest solidne, wytrzymałe i niezawodne.

Kompresor

Najczęściej ocenianym przez użytkowników kompresorem akumulatorowym jest model DCC018N. To małe, kompaktowe i lekkie urządzenie nadające się do pracy w wymagających warunkach. Osoby, które kupiły tę sprężarkę oceniają ją bardzo dobrze. Urządzenie pozwala na precyzyjne ustawienie żądanego ciśnienia i nadaje się do pompowania materaca lub opon. Kompresor można wozić w samochodzie i używać w trasie dzięki możliwości zasilania przez przewód samochodowy pod zapalniczkę.

Poziomica

DeWalt produkuje profesjonalne poziomice laserowe, które zbierają pochlebne opinie od klientów. Model DW088K jest bardzo dokładny, wytrzymały i niezwykle prosty w obsłudze. Do tego urządzenie jest dość odporne na uszkodzenia, w tym upadki z niewielkiej wysokości, a akumulatory wystarczają na długą pracę.

Opinie o popularnych zestawach narzędzi akumulatorowych DeWalt

W skład popularnego zestawu narzędzi akumulatorowych DeWalt wchodzą:

 • zakrętarka udarowa model DCF887
 • wkrętarka udarowa model DCD796
 • Szlifierka kątowa 125 mm model DCG405
 • Młotowiertarka model DCH273
 • dwa solidne kufry narzędziowe
 • 3 akumulatory 5Ah
 • ładowarka wielonapięciowa

Klienci są zasadniczo zadowoleni z produktów. Jednakże narzekają na to, że w tej cenie zestaw powinien zawierać nieco lepsze urządzenia, a nie najtańsze z oferty DeWalt.

Akcesoria dodatkowe firmy DeWalt

W sprzedaży dostępny jest szeroki wybór akcesoriów DeWalt do produktów marki. Można kupić oryginalne wiertła, brzeszczoty, tarcze, ładowarki i akumulatory, otwornice, papiery i tarcze szlifierskie, noże do elektronarzędzi i inne, w tym akcesoria ułatwiające pracę: np. pas narzędziowy albo osłony odsysające do szlifierek. Firma prowadzi nawet sprzedaż odzieży roboczej – kto nie chciałby spróbować spodni DeWalt? Opinie na temat akcesoriów są dobre, klienci są zadowoleni z szybkiej obsługi i dobrej jakości produktów.

DeWalt – części zamienne

Części do urządzeń DeWalt można wygodnie zamówić przez internet na stronie autoryzowanego dystrybutora. Tam wystarczy wpisać numer modelu naszego urządzenia, a serwis przeniesie nas na podstronę z interaktywną mapą części urządzenia. Każdy element jest podpisany numerem, na który należy kliknąć, wpisać zamawianą ilość, dodać do koszyka i zamówić. I już! Prawda, że to proste?

To niezła wkrętarka, która posłuży do półprofesjonalnych zastosowań. Właśnie dzięki temu, że jest zasilana sieciowo, potrafi osiągać niezłe wyniki. Jej wrzeciono obraca się z prędkością 5300 obrotów na minutę, dzięki czemu szybko wkręci każdą śrubę.

Posłuży do różnych materiałów - zarówno metalu jak i drewna. Jego prędkość obrotowa sprawia, że jest to idealny sprzęt do montowania płyt gipsowo-kartonowych. Ma zwartą konstrukcję i cechuje się bardzo niską wagą 1, 30 kilogramów.

DeWalt DW275K specyfikacja:

 • Napięcie/moc: 540 W
 • Moment obrotowy: 10 Nm
 • Akumulator: brak
 • Prędkość obrotów: 5300 obr/min
 • Ilość biegów: 1

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do wkrętarki DeWalt DW275K.Przewodnik użytkowania został dodany 17. 04. 2019.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą DeWalt DW275K i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 3. 0 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • Instrukcja obsługi do DeWalt DW275K
  Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.


Oceń DeWalt DW275K

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Rejestracja produktu

Zarejestrowanie swojego zakupu w MyDEWALT umożliwia dostęp do informacji o serwisie gwarancyjnym, najnowszych aktualizacjach i ofertach, ocenianie i recenzowanie swoich produktów.

Naprawy i części zamienne

Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Serwis DEWALT

Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy branżowe.

Informacje o gwarancji

Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na temat gwarancji, naprawy lub wymiany produktu.

Informacje O Produkcie

  Nasz wygodny lokalizator pomoże znaleźć najbliższego autoryzowanego sprzedawcę DEWALT. Wyczerpujące informacje można znaleźć tutaj.

  XR FLEXVOLT to nasza przełomowa gama bezprzewodowych narzędzi 54V, które zapewniają moc narzędzi przewodowych i swobodę narzędzi bezprzewodowych. Akumulator XR FLEXVOLT to jedyny akumulator na rynku, który automatycznie przełącza się z 54V na 18V, co pozwala mu na zasilanie elektronarzędzi z gamy 18V XR i XR FLEXVOLT pracujących z napięciem zarówno 18V, jak i 54V. Dowiedz się więcej o XR FLEXVOLT tutaj.

  Tak. Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecznie z wszystkimi produktami i ładowarkami 18V XR - każde bezprzewodowe elektronarzędzie 18V XR, które już posiadasz, można zasilać akumulatorem XR FLEXVOLT.

  Na stronach poświęconych produktom znajdują się odnośniki do pobierania instrukcji obsługi. Aby przejść na stronę produktu, wpisz kod lub nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze naszej witryny internetowej.

  Strona poświęcona produktowi zawiera listę danych o drganiach dotyczących narzędzi.

  Aby uzyskać wszelkie informacje techniczne dotyczące kotew i elementów złącznych, kliknij tutaj.

  Gwarancja

   Użytkownicy mają możliwość przedłużenia gwarancji na swoje narzędzia DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

   Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

   Wyświetl pełne warunki swojej gwarancji tutaj.

   Serwis I Informacje Techniczne

    Aby wyszukać odpowiednie części, instrukcje obsługi i rysunki dotyczące Twojego narzędzia, musimy znać numer modelu i numer typu tego narzędzia. W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

    Numer seryjny produktu znajduje się zwykle na etykiecie znamionowej lub w komorze akumulatora. Zwykle ma postać serii cyfr lub kombinacji liter i cyfr. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu numeru seryjnego, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny tutaj.

    Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2017 r. w fabryce nr 59 jest oznaczony kodem 2017- 02 59. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu kodu daty, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny 

    Możesz skontaktować się z serwisem technicznym odwiedzając naszą witrynę dotyczącą serwisowania dostępną tutaj.

    ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

    Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.

    Dane techniczne serwisu Dewalt Dw821k

    Bezpośredni link do pobrania Dane techniczne serwisu Dewalt Dw821k

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Dane techniczne serwisu Dewalt Dw821k