Instrukcja obsługi asystenta C2g Trulink 35567

Instrukcja obsługi asystenta C2g Trulink 35567 jest niezbędnym narzędziem do używania tego sprzętu. Zawiera ona informacje o wszystkich funkcjach, które oferuje ten produkt, w tym jak go podłączyć, jak go używać, jak działa i jakiego rodzaju oprogramowanie jest wymagane do ustawień. Instrukcja obsługi zawiera również wskazówki dotyczące bezpieczeństwa podczas użytkowania tego urządzenia, a także informacje na temat gwarancji i polityki zwrotów. Instrukcja obsługi jest kluczem do cieszenia się wszystkimi funkcjami i zaletami, jakie oferuje C2g Trulink 35567.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi asystenta C2g Trulink 35567

POŁĄCZONE FUNKCJE I APLIKACJE POJAZDU

Aplikacje InControl stanowią technologiczne serce wygody pokładowej Jaguara, zapewniając dokładną kontrolę środowiska, nawigację, rozrywkę i bezpieczeństwo, a także bezproblemową łączność ze światem. W zależności od zakupionych funkcji InControl, należy utworzyć konto i dokonać aktywacji wybranych usług InControl.

KONFIGURACJA USŁUG INCONTROL

AKTYWACJA SYSTEMU PROTECT*

Aby skorzystać z usług Protect, należy wykonać trzy proste kroki: utworzyć konto online, zarejestrować samochód i aktywować usługi InControl, które zostały zakupione.

*W niektórych modelach, usługi Protect są objęte funkcją Remote.

Instalacja karty SIM

Aby móc korzystać z funkcji łączności InControl, takich jak punkt dostępowy Wi-Fi i usługi Pro Services, należy zainstalować kartę SIM z odpowiednią umową transmisji danych.

KONFIGURACJA USŁUG PRO SERVICES

Usługi Pro Services obejmują szereg udoskonalonych funkcji wykorzystywanych w ramach Touch Pro.

INSTALACJA APLIKACJI INCONTROL

Aplikacja InControl jest dostępna do pobrania poprzez Apple App Store kub Google Play na większość smartfonów z systemami Android i Apple iOS. Należy zainstalować aplikacje InControl w celu wyszukania kompatybilnych aplikacje dla własnego urządzenia.

UŻYTKOWANIE USŁUG INCONTROL

AKTUALIZACJE MAP

Należy zapewnić aktualność systemu Nawigacji Infotainment, poprzez pobieranie najnowsze aktualizacji map. pl/incontrol/instrukcja-uzytkownika/incontrol-bezpieczenstwo">

SECURE TRACKER

Funkcja Secure Tracker śledzi lokalizację pojazdu alarmując użytkownika o ewentualnej próbie kradzieży, przekazując aktualną lokalizację auta odpowiednim służbom ułatwiając szybkie odzyskanie pojazdu. pl/incontrol/instrukcja-uzytkownika/lacznosc-bluetooth">

ŁĄCZNOŚĆ JAGUAR BLUETOOTH®

Należy dowiedzieć się, jak korzystać z łączności Bluetooth® z telefonem komórkowym użytkownika i zapoznać się z funkcjami, które można podłączyć podczas jazdy.

WSPARCIE SYSTEMU JAGUAR INCONTROL

LOGOWANIE DO KONTA INCONTROL

Należy zarejestrować konto na stronie Mój Jaguar InControl, aby dostosować własne preferencje i zarządzać funkcjami Systemu InControl. pl/dealerzy-lista">

UZYSKIWANIE POMOCY W ZAKRESIE INCONTROL

W celu uzyskania więcej informacji o systemie Jaguar InControl zapraszamy do kontaktu z wybranym autoryzowanym dealerem Jaguar.

ZASADY I WARUNKI

Należy zapoznać się z zasadami i warunkami użytkowania Systemu Jaguar InControl oraz informacjami dotyczącymi ochrony danych.

Podczas wprowadzania systemu InControl, poszczególne opisywane cechy mogą stanowić wyposażenie opcjonalne i/ lub być zależne od danego rynku lub zastosowanej jednostki napędowej. Należy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą samochodów marki Jaguar w celu ustalenia dostępności i pełnych zasad i warunków obowiązujących w kraju użytkownika. Niektóre z funkcji wymagają odpowiedniej karty SIM z towarzyszącą jej właściwą umową na transmisję danych, która wymagać może przedłużenia po upływie wstępnego okresu, na jaką została początkowo zawarta. Łączność z siecią mobilną może być niemożliwa w niektórych lokalizacjach.

Darmowe pobieranie PDF Instrukcja Użytkownika dla C2G TreLink 35567 Napęd Komputerowy

Na tej stronie możesz kompletnie za darmo pobrać Instrukcja Użytkownika C2G TreLink 35567.
PDF Instrukcja Użytkownika ma 18 stron, a jego rozmiar to 3.
Przeczytaj online Napęd Komputerowy C2G TreLink 35567 Instrukcja Użytkownika

Pobierz plik PDF "C2G TreLink 35567 Instrukcja Użytkownika" (3. 93 Mb)Popularność:1999 wyświetleniaPrzelicz strony:18 stronyTyp pliku:PDFRozmiar pliku:3. 93 Mb

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Instrukcja obsługi asystenta C2g Trulink 35567

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi asystenta C2g Trulink 35567

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi asystenta C2g Trulink 35567