Instrukcja stosowania Canon Imagerunner Advance Dx C5760

Canon Imagerunner Advance Dx C5760 to innowacyjne urządzenie wielofunkcyjne, które oferuje szybkie i bezproblemowe drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie. Ten system jest wyposażony w wydajny i wygodny interfejs użytkownika, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko i łatwo zacząć świadczyć usługi drukowania. Instrukcja stosowania Canon Imagerunner Advance Dx C5760 oferuje użytkownikom szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z urządzenia. Instrukcja zawiera informacje o instalacji oprogramowania, podłączaniu urządzenia do sieci i konfiguracji ustawień drukowania. Instrukcja oferuje również informacje na temat konserwacji i naprawy urządzenia oraz informacje o błędach i ich rozwiązywaniu. Instrukcja stosowania Canon Imagerunner Advance Dx C5760 zapewnia użytkownikom przejrzyste i łatwe w użyciu instrukcje dotyczące korzystania z urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja stosowania Canon Imagerunner Advance Dx C5760

 • Ponad 18 lat doświadczenia

  Ponad 18 lat na rynku, ponad 600 tys. zamówień, 97% zadowolonych Klientów – taki wynik zobowiązuje. Zaufaj faktom i wybierz Cyfrowe. pl!

 • 54 pasjonatów w zespole54 pasjonatów fotografii i filmowania, w sumie blisko 500 lat doświadczenia! Ponad 300 filmów edukacyjnych na YouTube, 1000 poradników na blogu firmowym!Ponad 23 tysiące produktówPonad 23 tys. produktów prawie 400 marek, dostępnych w jednym miejscu. Sprzęt dla początkujących oraz unikalne pozycje dla profesjonalistów. Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Skontaktuj się z nami, zamówimy go specjalnie dla Ciebie!97% pozytywnych opinii

Parametry Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5760i

 • Szybkość druku: 60 str. A4 / min
 • Funkcjonalność: druk / skan / kopia
 • Pojemność podajników papieru: 1200 arkuszy maksymalna pojemność 6350 arkuszy
 • Przeznaczenie: do Średniego i Dużego biura
 • Dodatkowe funkcje: druk mobilny, intuicyjna obsługa, zabezpieczenia danych, liczne integracje, nowoczesne skanowanie

69000

stron na tonerze czarnym

60000

stron na tonerach kolorowych

Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5760i to:

Inteligentne, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 z licznymi funkcjami bezpieczeństwa. Znane z poprzednich serii iR ADVANCE rozwiązania konstrukcyjne oraz możliwości personalizacji funkcji urządzenia zostały przeniesione do nowej serii DX, a także wzbogacone o nowoczesne skanowanie, liczne integracje oraz dodatkowe zabezpieczenia. Dzięki temu i odpowiedniej konfiguracji jest to urządzenie, które sprosta wymaganiom każdego środowiska biurowego.

Zintegrowany panel dotykowy o przekątnej 10. 1 cala sprawia, że korzystanie nawet z najbardziej zaawansowanych funkcji urządzenia jest niezwykle proste i intuicyjne.

 • szybkość druku na poziomie 60 stron A4 na minutę – w sam raz do obsługi dokumentacji biurowej w dużym nakładzie
 • panel dotykowy o przekątnej 10, 1 cala – gwarantuje intuicyjną obsługę
 • kompaktowa budowa urządzenia – duże możliwości i oszczędność miejsca
 • liczne zabezpieczenia – ochrona przed utratą danych
 • łączność Wi-Fi i LAN – łatwa instalacja urządzenia w sieci
 • usługi chmurowe – kopiarka posiada wiele możliwości integracji z rozwiązaniami w chmurze
 • integracja Mopria i AirPrint

Poszukując odpowiedniego urządzenia do firmy, warto zwrócić uwagę na urządzenie Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5750i. To odpowiednie wsparcie przy codziennej pracy z dokumentami papierowymi.

 • Instrukcja obsługi
 • Sterowniki
 • Specyfikacja

imageRUNNER ADVANCE DX C5760i

Wydajność

Osiąganie coraz lepszych wyników wymaga wydajności, w szczególności w kwestii urządzeń biurowych, które wspierają procesy pracy. Urządzenie Canon iR ADV DX C5760i oferuje szereg rozwiązań wspierających wykonywanie codziennych zadań w biurze:

 • szybkość druku 60 stron A4 na minutę,
 • szybkie skanowanie do 270 obrazów A4 na minutę,
 • czas nagrzewania nie większy niż 4 sekundy,
 • możliwość rozbudowy o podajniki papieru obsługujące do 6350 arkuszy,
 • integracja z oprogramowaniem do logowania użytkowników i raportowania ilości wydruków.

Dzięki powyższym urządzenie jest w stanie zapewnić wysoki poziom wydajności w każdym aspekcie pracy.

imageRUNNER ADVANCE DX C5760i

Skanowanie

W nowoczesnej organizacji coraz większą rolę odgrywa możliwość skanowania i archiwizacji dokumentów. Kserokopiarka to urządzenie, które doskonale łączy dokumenty w formie papierowej i cyfrowej. Odpowiednie przetwarzanie danych z formy papierowej do komputera jest możliwe nie tylko dzięki szybkiemu skanowaniu, ale także dzięki licznym funkcjom dodatkowym, jak:

 • automatyzacja procesów skanowania,
 • skanowanie do edytowalnych formatów,
 • automatyczne nadawanie nazw plików z odczytanych kodów kreskowych,
 • konwersja do formatów pakietu Office,
 • automatyczne usuwanie pustych stron,
 • skanowanie dokumentów do chmury,
 • szyfrowane skanowanie PDF.

Funkcje skanowania znacznie przyspieszają pracę urządzenia oraz możliwości pracy z zeskanowanym dokumentem. To jednak nie wszystko, aby udoskonalić proces skanowania, w nowych modelach Canon zastosowano szkło skanera odporne na zabrudzenia, co niweluje niechciane zabrudzenia na skanach. Dodatkowo, na jakość skanowanych plików wpływa funkcja cyfrowego prostowania dokumentów podczas skanowania.

Skanowanie dokumentów jest bardzo częstą czynnością podczas pracy dlatego najlepiej, żeby było możliwie prost i nieinwazyjne. Dlatego w urządzeniu zastosowano gładką strukturę przebiegu papieru oraz cyfrową rejestrację podawanych kartek, dzięki temu urządzenie skanuje bardzo cicho i nie przeszkadza, stojąc nawet zaraz obok.

imageRUNNER ADVANCE DX C5750i

Integracje

Nowoczesne urządzenie biurowe musi odpowiadać na potrzeby nowoczesnego biura, dlatego istotną rolą kserokopiarek jest możliwość integracji z systemami i aplikacjami używanymi w przedsiębiorstwie. Aktualne potrzeby firm to zdecydowanie więcej niż odpowiedni sterownik drukowania. Urządzenie może znacznie przyspieszyć i skrócić proces obróbki dokumentów dzięki bezpośredniemu połączeniu z obsługiwanym oprogramowaniem.

System logowania użytkowników i rozliczania wydruków UniFLOW Online Express jest nie tylko zaawansowanym narzędziem uwierzytelniania, ale także miejscem, w którym kontrola nad drukowaniem w firmie staje się niezwykle prosta. To łatwe w obsłudze połączenie dodatkowych zabezpieczeń urządzenia oraz nadzoru nad użytkowaniem kserokopiarki.

Drukowanie mobilne jest odpowiedzią na rosnące użycie urządzeń mobilnych, jak tablety i telefony, podczas wykonywania codziennych zadań w biurze. Możliwość bezpośredniego drukowania ze smartfona przez pracowników działających w terenie znacznie przyspiesza obieg dokumentów w firmie. Dzięki temu nie ma potrzeby przesyłania lub przegrywania plików na komputer po to, żeby je wydrukować. Można to zrobić za pomocą kilku kliknięć w ekran dotykowy.

imageRUNNER ADVANCE DX C5760i

Zabezpieczenia

Firmowe dokumenty zawierają kluczowe dla działania przedsiębiorstwa dane, dlatego ich ochrona jest tak ważna. Urządzenie wyposażone w odpowiednie funkcje bezpieczeństwa potrafi skutecznie zapobiegać wyciekom poufnych danych. System logowania użytkowników to tylko jedna z możliwości ochrony danych, jakie oferuje urządzenie. Aby zadbać o pełne bezpieczeństwo, Canon stworzył szereg funkcji dodatkowych.

Preinstalowane oprogramowanie MaAfee Embedded Control zapobiega niewłaściwemu działaniu urządzenia na skutek wpływu aplikacji zewnętrznych lub ingerencji w oprogramowanie kserokopiarki.

W całym łańcuchu zabezpieczeń warto zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo sieciowe. Dlatego urządzenie posiada dodatkowe funkcje zapory sieciowej oraz działa w zgodności z protokołem IPsec.

Logowanie użytkowników do urządzenia jest dobrym sposobem na ograniczenie osób niepowołanych do urządzenia, ale aby w pełni zabezpieczyć sprzęt, warto rozważyć możliwość ograniczenia funkcji dla konkretnych użytkowników. Dzięki temu każdy z nich będzie użytkował urządzenie w sposób dla niego przeznaczony.

Jeżeli szukasz kserokopiarki kolorowej, która umożliwi skuteczną digitalizację, automatyzację i optymalizację procesów obiegu dokumentów, a do tego będzie charakteryzować się wysoką wydajnością, to urządzenie Canon iR ADV DX C5760i jest wyborem dla Ciebie. Zapytaj o indywidualną ofertę już teraz!

imageRUNNER ADVANCE DX C5760i

Materiały eksploatacyjne

Seria Canon imageRUNNER ADVANCE DX - Canon Poland

Zapewnij pracownikom większe możliwości i zadbaj o przyspieszenie cyfrowej transformacji poprzez udoskonalenie systemów pracy i zwiększenie wydajności firmy za pomocą inteligentnej technologii.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

BEZPIECZNE POŁĄCZENIE, CYFROWA TRANSFORMACJA

Najnowocześniejsze technologie opracowane na podstawie serii imageRUNNER ADVANCE firmy Canon.

Rozwiązania do przetwarzania w chmurze, takie jak uniFLOW Online, umożliwiają całkowicie bezpieczne drukowanie dokumentów z dowolnego miejsca i zarządzanie procesem drukowania.

Zaawansowany sprzęt i innowacyjne oprogramowanie współpracują ze sobą, umożliwiając cyfryzację danych i modernizację procesów biznesowych.

Dzięki inteligentnej automatyzacji można ograniczyć czasochłonną pracę ręczną, upraszczając procesy skanowania dokumentów i przechowywania danych.

Szybkie, ciche i bezstresowe skanowanie dokumentów w różnych formatach papieru i możliwość wyszukiwania zeskanowanych danych.

Ochrona każdego etapu cyfrowej transformacji dzięki pełnej ochronie dokumentów, urządzeń i sieci.

Umożliwianie cyfrowej transformacji

Technologie cyfrowe to przyszłość firm. Odkryj nową generację inteligentnych, podłączonych urządzeń z serii imageRUNNER ADVANCE firmy Canon, aby rozwijać możliwości swojej firmy: Canon imageRUNNER ADVANCE DX.

Pobierz broszurę

Drukarki wielofunkcyjne Canon imageRUNNER ADVANCE DX pozwalają zrobić kolejny krok w kierunku cyfrowej transformacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Odkryj rozwiązanie, które pomoże Ci przeprowadzić transformację cyfrową

Seria imageRUNNER ADVANCE DX C3800

Zwiększ produktywność z inteligentnym, niezawodnym kolorowym urządzeniem wielofunkcyjnym A3, które wspiera bezpieczne i wydajne przetwarzanie dokumentów.

Seria imageRUNNER ADVANCE DX C478

Dbaj o zrównoważoną przyszłość firmy, korzystając z inteligentnych i bezpiecznych kolorowych drukarek wielofunkcyjnych A4, które umożliwiają szybkie i elastyczne tworzenie dokumentów. pl/business/products/office-printers/multifunction/colour/imagerunner-advance-dx-c5800-series/" target="_self">

Seria imageRUNNER ADVANCE DX C7700

Zabezpiecz kolorowe urządzenia wielofunkcyjne formatu A3, aby usprawnić transformację cyfrową firmy dzięki zaawansowanym rozwiązaniom w chmurze. pl/business/products/office-printers/multifunction/black-and-white/imagerunner-advance-dx-717-617-527/" target="_self">

Seria imageRUNNER ADVANCE DX 6800

Obsługa pracy hybrydowej dzięki cichym, trwałym, monochromatycznym urządzeniom wielofunkcyjnym A3 przyspieszającym digitalizację z wysoką wydajnością. pl/business/products/office-printers/multifunction/black-and-white/imagerunner-advance-dx-8700/" target="_self">

Seria imageRUNNER ADVANCE DX 8700

Wykorzystanie najnowocześniejszej technologii zastosowanej w inteligentnych monochromatycznych urządzeniach wielofunkcyjnych A3 zwiększa możliwości produkcyjne w firmie.

Gwarancja bezpieczeństwa

Pełna ochrona dokumentów, sieci i urządzeń, również dzięki oprogramowaniu McAfee Embedded Control, zapewnia całkowity spokój ducha.

Poznaj najnowsze technologie inteligentnego drukowania i skanowania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiaj z doradcą sprzedaży

Masz pytanie lub poszukujesz informacji? Wprowadź poniżej swoje dane i pozostaw nam wiadomość, a jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą.

Potrzebujesz pomocy technicznej dla swojego produktu Canon?

Dziękujemy

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

[TIME]

Do usłyszenia

https://d. la1-c1-frf. salesforceliveagent. com/chat 5720J0000004FbN 00D20000000M2dz 5730J000000TPPG liveagent_button_offline_5730J000000TPPG 00D20000000M2dz pl

lub

Instrukcja stosowania Canon Imagerunner Advance Dx C5760

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja stosowania Canon Imagerunner Advance Dx C5760

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja stosowania Canon Imagerunner Advance Dx C5760