Urządzenie modułowe Ge Appliances Profile Pvm2170

Urządzenie modułowe Ge Appliances Profile Pvm2170 to wyjątkowo wszechstronne urządzenie, które może dostosować się do Twoich potrzeb. Jest to zintegrowany moduł z kuchenką mikrofalową, piekarnikiem do zabudowy i konwektorem. Piekarnik wyposażony jest w system True European Convection, który zapewnia równomierne ciepło dla lepszych rezultatów pieczenia. System Wi-Fi Connect umożliwia monitorowanie i zarządzanie temperaturą i procesem pieczenia z poziomu smartfona, tabletu lub komputera. Urządzenie jest wyposażone w technologię Steam Clean, która umożliwia łatwe czyszczenie bez użycia chemikaliów. System Voice Control pozwala sterować urządzeniem za pomocą głosu. Urządzenie modułowe Ge Appliances Profile Pvm2170 jest wyposażone w wiele innych wyjątkowych funkcji, które ułatwiają gotowanie.

Ostatnia aktualizacja: Urządzenie modułowe Ge Appliances Profile Pvm2170

Zaznacz to pole, aby przejść do witryny Samsung. com.

otrzymywanie informacji o usługach witryny Samsung. com i informacji marketingowych, zapowiedzi nowych produktów i usług oraz informacji o ofertach specjalnych, wydarzeniach i biuletynów.

Przepraszamy strona w przebudowie

Skontaktuj się z nami:
tel +48 730-988-977
biuro@ge-ac. pl

Modułowe urządzenia dylatacyjne MAGEBA są nowoczesnym systemem zabezpieczeń przerw dylatacyjnych obiektów mostowych. Urządzenia jednomodułowe Tensa Grip RS zbudowane są z dwóch profili skrajnych oraz wkładki uszczelniającej. W przypadku urządzeń wbudowywanych w obiekty nowopowstające profile najczęściej kotwi się w konstrukcji kotwami pętlicowymi. Przy remontach efektywnym i szybkim sposobem kotwienia jest zalewa z betonu polimerowego Robo Flex.

W konstrukcji urządzeń wielomodułowych Tensa Grip LR poza profilami skrajnymi stosuje się profile pośrednie – lamele. Lamele oparte są na układzie trawers a ich wzajemny rozstaw ustalany jest przez układ odkształcanych elementów elastomerowych. 

Modułowe urządzenia dylatacyjne, oferowane przez BBR Polska, produkowane są na licencji szwajcarskiej firmy MAGEBA we własnym zakładzie produkcyjnym. Zapewnia to pełną kontrolę procesu produkcji od etapu planowania i projektowania przez produkcję po zapewnienie jakości i logistykę. Produkowane w Polsce urządzenia dylatacyjne dostarczane są na wiele rynków zagranicznych, m. in. do Niemiec, Szwajcarii, Norwegii, Szwecji, Belgii, Niderlandów, Rosji, Arabii Saudyjskiej.

Właściwości modułowych urządzeń dylatacyjnych MAGEBA:

  • Realizacja przemieszczeń i obrotów w 3 kierunkach
  • Opatentowany asymetryczny i elastyczny system sterujący rozstawem modułów, zapewniający niezależną pracę każdego modułu
  • 100% wodoszczelność
  • Łożyska i sprężyny ślizgowe ROBO®Slide – wykonane z wytrzymałego materiału ślizgowego zapewniają niskie tarcie
  • Łatwość odnowy starych obiektów przy zastosowaniu zakotwienia z betonu polimerowego Robo Flex
  • Możliwość wyposażenia w nakładki redukujące hałas oraz fartuchy wyciszające
  • Górna część profili skrajnych i lameli może być wykonana ze stali nierdzewnej (tzw. prawdziwa hybryda)

Urządzenie modułowe Ge Appliances Profile Pvm2170

Bezpośredni link do pobrania Urządzenie modułowe Ge Appliances Profile Pvm2170

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Urządzenie modułowe Ge Appliances Profile Pvm2170